Koszty wysyłki i zwroty

Koszty wysyłki i zwroty

 • Wybierając płatność "za pobraniem" płaci się kurierowi lub na poczcie przy odbiorze towaru.
 • Wybierając opcję "przelew bankowy" płaci się poprzez dokonanie przelewu na nasze konto. Paczka jest wysyłana jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto (zwykle następnego dnia po złożeniu przelewu). Stan konta jest monitorowany na bieżąco.

Koszty wysyłki (Polska)

16 PLN (przelew) i 20 PLN (za pobraniem) Poczta Polska
10 PLN (przelew) i 17 PLN (za pobraniem) kurier DPD

Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 300 zł - po przelewie bankowym.NIE WYSTAWIAMY FAKTUR VAT

Prawo do odstąpienia od umowy (zwroty)

 1. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, składając przedsiębiorcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
 2. Klient ma obowiązek zwrócić rzecz sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
 3. Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w stanie niezmienionym, w takim, jakim został do niego dostarczony. Przyjmujemy jedynie nieużywane produkty. Zwracany towar musi zatem nadawać się do ponownej sprzedaży.
 4. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 5. Towar oznaczony na stronie sklepu jako komplet lub zestaw, należy odesłać w całości. Nieskuteczne jest odstąpienie Klienta i odesłanie tylko poszczególnych elementów składających się na komplet lub zestaw.
 6. Zwracany towaru należy zapakować w dodatkowy karton transportowy, który zabezpieczy produkty i ich oryginalne opakowanie przed potencjalnym uszkodzeniem
 7. Klient zwracając produkt powinien uprawdopodobnić okoliczności zakupu zwracanego produktu u Sprzedawcy np. poprzez załączenie dowodu zakupu (paragon, faktura), który otrzymał od Sprzedawcy.
 8. Sprzedawca dokona zwrotu wartości zwróconego towaru w terminie 7 dni liczonych od momentu otrzymania przesyłki od Kupującego.
 9. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji (np. przelewu bankowego lub paypal), chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; gwarantujemy brak dodatkowych opłat.
 10. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 11. Sprzedawca nie przyjmuje paczek wysłanych na jego koszt oraz paczek wysłanych za pobraniem.
 12. Bezpośrednie koszty dostawy związane ze zwrotem ponosi Klient korzystający z uprawnienia odstąpienia od umowy.
 13. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.
 14. Jeżeli klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

Więcej informacji w Regulaminie

Chcesz zwrócić produkt? Zastosuj poniższą procedurę:

 1. Zapakuj produkt: włóż orginalnie zapakowany produkt wraz z formularzem zwrotu (poniżej) do zabezpieczonej paczki.
 2. Opisz wyraźnie przesyłkę.
 3. Przekaż paczkę kurierowi lub nadaj na poczcie i zachowaj potwierdzenie nadania zwrotu.
 4. Zwrot należności otrzymasz po dostarczeniu paczki do naszego magazynu i sprawdzeniu jej.
 5. Jeśli chcesz wymienić artykuł, zwróć go zgodnie z procedurą zwrotu towaru, a następnie złoż nowe zamówienie na wybrany produkt lub inny rozmiar.

ADRES DO ZWROTU

Rafał  Gyba

ul.Mł.Techników 10 / 7

53-646 Wrocław

Formularz zwrotu :

pobierz dokument DOCX
lub
pobierz  PDF