Rękawice taktyczne Smart Tac czarny

Rękawice taktyczne Smart Tac czarny

Cena: 109,00 zł
Producent: GFC
Kod: HDR-SMR-BLK
Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje


* Rozmiar:

* Kamuflaż:

Ilość:  

Rękawice taktyczne HDR Smart Tac - Czarne

Smart Tac to połączenie najwyższej klasy materiałów gwarantujących najlepszą ochronę przed urazami mechanicznymi, ogniem czy cięciem.

Głównym i najbardziej wyróżniającym elementem jest sztywny protektor na wierzchniej części. Wykonany jest on w oryginalnej technologii Keprotec, szwajcarskiej firmy Schoeller. Na plastikowy, wyprofilowany pod kształt dłoni, profil nakładana jest warstwa Kevlaru, tworząc solidny pancerz, który znakomicie amortyzuje wszelkie uderzenia pięścią. Zapobiega też bolesnym przetarciom, gdyż chroniona część dłoni jest zwykle na nie najbardziej narażona na tego typu urazu.

Zewnętrzny materiał stanowi Kevlar firmy DuPont – włókno aramidowe o wyjątkowych właściwościach. Jest niepalny, nie przewodzi prądu, nie rozpuszcza się w rozpuszczalnikach organicznych. Jego główną zaleta jest jednak niesamowita odporność na przecieranie oraz cięcie. Rękawice w pełni zabezpieczają przed ranami ciętymi, które mogą powstać w wyniku kontaktu z ostrzem noża, szkłem czy innymi ostrymi krawędziami.

Od wewnętrznej strony Smart Tac pokryte są naturalną skórą, która zapewnia doskonały chwyt. W miejscach szczególnie narażonych na urazy zastosowano podwójną warstwę skóry. Jednocześnie grubość skóry i jej miękkość pozwala na precyzyjne operacje, nawet z użyciem małych przedmiotów.

Są to niesłychanie wytrzymałe rękawice, które ciężko jest uszkodzić nawet przy bardzo wymagającym użytkowaniu.

Materiał;

65% Cowhide Leather
20% Kevlar Dupont
10% Schoeller Keprotec
3%  Neoprene
1%  PVC
1%  Rubber Logo

Dobór rozmiaru rękawiczek: należy zmierzyć obwód dłoni w okolicy kciuka (obwód liczony bez kciuka)

M-21cm 
L-22cm
XL-23cm

Napisz recenzję

Twoje imię:
Twoja recenzja:
Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

(Recenzje system opublikuje po zatwierdzeniu)

Powiązane produkty