Plecak-Torba na laptopa Kryptek HLD

Plecak-Torba na laptopa Kryptek HLD

Cena: 149,00 zł 99,00 zł
Producent: Ultimate Tactical
Kod: TOR-203-HLD
Dostępność: W magazynie
Ilość:  

Plecak-torba na laptopa

Niewielki, wykonany z nylonu plecak przeznaczony do przechowywania i przenoszenia laptopa lub innych urządzeń elektronicznych, o wymiarach 36 x 29 x 6 cm,odpowiednik laptopa 15,4". Główna komora, zapinana na zamek błyskawiczny, została usztywniona celem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa przenoszonym wewnątrz urządzeniom. Dzięki zamontowanym ściągaczom, możliwe jest zwężenie głównej komory, a tym samym lepsze zabezpieczenie umieszczonego wewnątrz sprzętu przed ewentualnymi wstrząsami.

Poza główną komorą, plecak zaopatrzony jest w drugą, nieznacznie mniejszą kieszeń, pełniącą funkcję organizera. Doskonale pomieści ona urządzenia peryferyjne oraz dodatkowe akcesoria, takie jak myszka, kamera internetowa czy zasilacz, jednocześnie pozostawiając sporo miejsca na długopisy czy notatnik. Trzecia, zapinana na rzep kieszeń służyć może doskonale do przenoszenia tabletu czy czytnika e-booków, jak również książek czy innych, zbliżonych rozmiarami i kształtem przedmiotów..

Przód plecaka pokryty jest taśmami systemu MOLLE, co pozwala na przyłączenie do niego dodatkowych elementów oporządzenia zgodnych z tym standardem. Umieszczono na nim również rzep typu velcro (miękka strona) pozwalający na przyłączenie do plecaka naszywek czy tzw. morale patchy.

Plecak może zostać łatwo zamieniony w torbę poprzez schowanie szelek do przeznaczonej do tego przegrody. W takiej sytuacji możliwe jet przenoszenie torby w ręku, przy użyciu klasycznego chwytu, lub na ramieniu, po doczepieniu załączonego w zestawie pasa.

Waga : 910g

Napisz recenzję

Twoje imię:
Twoja recenzja:
Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

(Recenzje system opublikuje po zatwierdzeniu)

Powiązane produkty