Survival w mieście. Sekrety przetrwania SHTF

Survival w mieście. Sekrety przetrwania SHTF

Cena: 42,90 zł
Kod: survival-miejski-Selco
Dostępność: W magazynie
Ilość:  

Brutalna prawda o przemocy, śmierci i cierpieniu, którą musisz znać, by przetrwać w mieście. Prawdziwe przetrwanie (survival) nie jest romantyczne ani idealistyczne. Jest przepełnione przemocą, brudne i niesprawiedliwe. W mieście niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Pozwól, żeby Selco zabrał Cię w ten świat. To swoistego rodzaju poradnik, który każe inaczej spojrzeć na każdy aspekt przygotowań i walki o przeżycie. Poznanie zasad z książki ratuje życie i zdrowie dużo skuteczniej niż wymyślne techniki survivalowe.

Książka, którą należy przeczytać, nawet jeśli nie jesteś preppersem czy survivalowcem. Jej autor nie boi się poruszać trudnych i kontrowersyjnych tematów, które zna z własnych przeżyć. Przy okazji obala wiele mitów survivalowych, daje też czytelnikowi konkretne, praktyczne wskazówki.

Autor: Selco Begovic

(Autor książki od kilku lat prowadzi realne szkolenia z survivalu miejskiego, przetrwał ponad rok w oblężonym mieście. To nie jest kolejna książka w stylu fotelowego "Domowego surwiwalu", czy wydumanego "Survivalu dla niewidzialnych" - Selco napisał o tym co przeżył i jak sobie poradził.)Adresat: osoby interesujące się tematyką survivalu miejskiego, psychologii, przemocy, przetrwania / walki w mieście oraz przygotowań na trudne czasy (SHTF, WROL, godzina W). 

ISBN 978-83-953799-5-6
Rozmiar: 135x195mm
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192
Zdjęcia: tak
Wprowadzenie do polskiego wydania: tak
Słowniczek pojeć survivalowych: tak
- - - - - - - - -
Premiera książki w Polsce (sierpień 2020)

Książka ma kilka b.dobrych recenzji video na YouTube.

Przykładowa recka: Kamil Jurczyk (z Vademecum przetrwania)

Napisz recenzję

Twoje imię:
Twoja recenzja:
Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna            Pozytywna

(Recenzje system opublikuje po zatwierdzeniu)

Powiązane produkty